نزدیک به دو دهه فعالیت در بخش‌های مختلف فرهنگی، هنری، تبلیغی و اطلاع‌رسانی، تجربه‌های زیادی در اختیار ما قرار داد. افزایش تجربه‌ها با تعدد پروژه‌ها و تقاضا برای همکاری‌های بیشتر همراه بود. این حجم بالا حالا دیگر نیاز به ساماندهی و ایجاد فرآیندی اداری داشت.

همه این‌ها در کنار نیاز کارفرما به ثبت قراردادهای حقوقی، تاسیس موسسه‌ای چند منظوره را بیش از پیش بر ما روشن می‌کرد؛ حالا دیگر وقت آن شده بود که انجام پروژه‌ها، مشاوره‌ها، تولیدات مکتوب، تصویری، مولتی‌مدیا و... در قالب یک برند و با نام موسسه «دی داد» به مشتریان عرضه شود. موسسه‌ای که با آن دانش، تخصص و تجربه سال‌ها فعالیت را در اختیار مشتری قرار دهد.

دی، شروع روشنایی است. آن موقع که شبِ آخرِ پاییز با «یلدا» دور هم می‌نشینیم، آغاز بلندی روز و روشنایی را جشن می‌گیریم که شب «زایش خورشید» است و «دی داد» انتقال تولیدات ذهنی ما به مخاطبانی است که همیشه از کم‌ترین فرصت‌ها، بیش‌ترین نتایج را دریافت کرده‌اند و روشنایی را با خود همراه داشته‌اند.

امور فرهنگی، هنری و از همه مهم‌تر هنر هشتم (روابط عمومی، تبلیغات و در مجموع رسانه) با زایش فکری معنا و مفهوم می‌یابد و با بسط و گسترش آن جان می‌گیرند و تبدیل به جریان و روندی اثرگذار می‌شوند.

ما در یلدا شبی «دی داد» را انتخاب کردیم تا قدم در راهی بگذاریم که با مفهوم اوستایی‌اش، همگام شویم: «آفریننده».

یک تیرانداز را تصور کنید! برای این که بتواند قهرمان شود و قهرمان بماند باید چه تمرین‌هایی انجام دهد؟ او از ابتدا نمی‌تواند هدف را بزند، رفته‌رفته با تمرینات مختلف، قدرت عضلاتش را ارتقا می‌بخشد. قلب و ریه‌ها را تقویت می‌کند تا بتواند ضربان قلب را کنترل کند و در آخر تمرینات تنفسی است! او باید فاصله زمانی دم و بازدم را به حداکثر برساند تا با تمرکز بیشتر ماشه را بچکاند...

ما هم پیش از حضور در میدان رقابت تمرین کرده‌ایم و حالا بازارهایی را نشانه رفته‌ایم که در آن موفق به کسب مدال شده‌ایم! موسسه فرهنگی و هنری دی داد رضایت مشتری را هدف خود قرار داده است.

برای ما باعث افتخار است که اولین مشتری ما امروز به دوست و همراهی خوب تبدیل شده است. قطعا شما هم تجربه کرده‌اید! شخصی مراجعه کند و بگوید: «شماره شما را فلان مشتریتان بهم داد». چه لذتی بالاتر از مشتریان راضی است که نردبان وفاداری را تا طرفداری بالا رفته‌اند و امروز خواسته یا ناخواسته اقدام به تبلیغ دهان به دهان می‌کنند.

همراهی با سازمان‌ها و نهادهایی چون بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مجلس شورای اسلامی، سازمان اوقاف و امور خیریه، دفتر انتشارات کمک آموزشی وزارت آموزش و پرورش، مرکز زنان ریاست جمهوری، شورای فرهنگ عمومی و... همیشه و هر روز تجربه جدیدی برای ما ساخته و پرداخته است.

picture

جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر - دوره 35

هیچ کاری لذت بخش تر از روابط عمومی و ارتباطات نیست. هر لحظه یک اتفاق جدید،‌ هر بار یک مسیر نو، فضایی مملو از فرصت و تهدید که اگر آگاهانه پیش بروی، لبه تیغ را به راحتی تا مقصد خواهی رفت و اگر از فرصت‌ها به خوبی استفاده نکنی، هیجان ترشح دوباره آدرنالین در خون، همیشه شما را به انجام کارهای بیشتر و بهتر تشویق می‌کند. همین رفتار ارتباطی است که می‌تواند دستگیرت باشد برای گذر از بحران‌ها...

می‌گویند سرعت و دقت با هم یک جا جمع نمی‌شود؛ اما بهره گیری ما از نیروی انسانی متبحر و چابک، مسیر پر فراز و فرود رسیدن تا مقصد را با سرعت هموار می‌کند و پیش‌دستی در انتخاب مسیر، همیشه بر دقت ما افزوده است.

این گروه ۸ نفره از همکاران ما در موسسه دی داد، با مدیریت خانم فهمیه پناه‌آذر جشنواره سی ‌و ‌پنجم تئاتر فجر را با تخصص خود در بخش ارتباطات و روابط عمومی، بدون هیچ تکانه‌ای به مقصد رساند. اتفاقی که پایان راه ما نخواهد بود...

برخی از مشتریان موسسه فرهنگی و هنری دی‌داد