خدمات دی‌داد

تولید محتوای ویدئویی

مخاطبان، پیام یک محتوای ویدئویی را به‌راحتی در ذهن خود ثبت می‌کنند. شما می‌توانید با اشتراک‌گذاری محتوای ویدئویی و به دست آوردن مخاطب جست‌وجوگر، به برندینگ خود کمک کنید. اگر معرفی خدمات یا محصولات شما کار پیچیده‌ای است، شما می‌توانید با تولید محتوای ویدئویی در کمتر از چند دقیقه پیام مورد نیاز خود را انتقال دهید.

طراحی و امور گرافیکی

طراحی و خلاقیت در انجام امور گرافیکی می‌تواند هزاران کلمه را در یک تصویر به مخاطب نشان دهد. به همین دلیل از آن به عنوان بازوی تبلیغات نام برده می‌شود. تا آنجا که برندسازی با هویت بصری آغاز می‌شود. طراحی پوستر، طراحی بروشور و کاتالوگ و دیگر امور گرافیکی می‌تواند راه رسیدن به مخاطب را سرعت ببخشد.

طراحی و برنامه‌ریزی کمپین تبلیغاتی

با درک عناصر هر کسب و کار و تدوین مجموعه‌ای از پیام‌های قابل دریافت برای مخاطبان، به دنبال انتقال پیام پیش‌بینی شده به مصرف‌کننده هستیم که در نهایت به استفاده از محصول توسط مشتری بی‌انجامد. طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی بر اساس نیاز مشتریان طراحی و اجرا می‌شود.

روابط عمومی و اطلاع‌رسانی

بر خلاف تبلیغات که غیرتعاملی است، روابط عمومی بر پایه‌های مهمی چون اطلاع‌رسانی و محتواسازی استوار است و به جرات می‌توان گفت که پیش و بیش از هر فعالیت تبلیغاتی لازم است مجموعه گسترده‌ای از برنامه‌ها با محوریت روابط عمومی انجام شود تا اعتمادسازی و اعتبارسنجی در میان مشتریان شکل گیرد.